Тема: Палезо
30 червня група з 20 дітей Боярської громади у супроводі 5 дорослих вирушили на двотижневий відпочинок до міста-партнера Палезо (Франція).
3 Липня 2024
Як прокоментувала перша заступниця Боярського міського голови Тетяна Кочкова, ця поїздка – перша серед запланованих подорожей дітей громади…
Читати далі